Choinka Dobrych Serc

Przez cały rok działamy na rzecz dzieci w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, więc mamy nadzieję, że Mikołaj zauważy, jak bardzo byliśmy grzeczni. Po raz 10. organizujemy akcję świąteczną, podczas której wręczymy prezenty dla ponad 500 wychowanków tzw. domów dziecka!

Wspieram dobre serca!

Wybierz list!

Nie tylko wspierasz organizację akcji choinkowej, ale chcesz też samodzielnie zrobić prezent dla dzieci? Brawo - masz dobre serce! Wybierz list, który chcesz zrealizować i podaj adres e-mail. Przekażemy Ci dalsze wskazówki, jak zmieścić się do naszego komina.

Zarezerwuj list

Ile potraw wigilijnych na stole Fundacji Dobrych Inicjatyw?

Tematem przewodnim tegorocznego wielkiego Finału #ChoinkaDobrychSerc są smaki świata. Uczestnicy będą przyrządzać kanapki inspirowane różnymi kuchniami, brać udział w pokazach sztuki kulinarnej i konkurencjach gastronomicznych ostrych jak papryczka Carolina Reaper. Bo wspólne Święta to czas dobrej zabawy i pysznego jedzenia!

Partnerzy akcji #ChoinkaDobrychSerc 2023

W organizację tegorocznej akcji zaangażowało się wiele firm i instytucji.
Dziękujemy!

Zacznij dobrą korespondencję!

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację dobrych inicjatyw w celu realizacji usługi newsletter zgodnie z Polityką Prywatności.