POWRÓT DO DZIENNIKA

Stypendia, które działają

09 grudnia 2019

Są różne formy wspierania i angażowania się na rzecz osób potrzebujących. Okres Świąt to czas, kiedy chętniej dzielimy się z innymi… listy mikołajkowe, wymarzone prezenty, czy paczki ze słodyczami. Święta trwają tylko chwilę, a potrzeby i wyzwania towarzyszą nam przez cały rok. W ramach Fundacji Dobrych Inicjatyw działamy na rzecz dzieci i młodzieży z placówek opiekuńczo – wychowawczych (domy dziecka) przez 365 dni w roku.

Diagnozujemy, organizujemy obozy, prowadzimy warsztaty edukacyjne, włączamy w wolontariat, prowadzimy edukację finansową, projektową i zawodową, finansujemy stypendia naukowe, organizujemy wyprawki szkolne, wymarzone prezenty mikołajkowe i wiele innych.

Dołączając do grona stałych darczyńców, możesz być częścią tego projektu i wspierać młodzieży przez 365 dni w roku. W ramach rocznych stypendiów młodzież ma finansowane dodatkowe zajęcia, aktywności, czy kursy języka angielskiego. To wsparcie jest bardzo realne i przekłada się na zwiększenie szans edukacyjnych i zawodowych wychowanków, którzy nie mają za sobą łatwej historii. W tym roku kolejni stypendyści Fundacji zaczęli studia (zarządzanie/anglistyka). Jeszcze kilkanaście miesięcy temu nie przypuszczali, że w ogóle będą poważnie myśleć o kontynuacji nauki.

Ustaw dziś stały – comiesięczny przelew i bądź „Mikołajem” cały rok. Sam zdecyduj, czy będzie to kwota 30 PLN, 50 PLN, 100 PLN, czy więcej…  Nie musisz być milionerem by zostać darczyńcą. Wystarczy, że masz dobre serce.

Zacznij dobrą korespondencję!

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację dobrych inicjatyw w celu realizacji usługi newsletter zgodnie z Polityką Prywatności.